Poliwęglanowe zadaszenia nad wejścia do budynków

Poliwęglan to doskonałe transparentne tworzywo imitujące szkło, które jest jednocześnie niezastąpione w wielu przypadkach. Wykorzystywane w bardzo trudnych warunkach, wszędzie tam, gdzie wymagana jest bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna a nawet wytrzymałość w warunkach podwyższonego ciśnienia. To właśnie z tego materiału produkowane są szyby w samolotach i statkach podwodnych czy też ekrany bezpieczeństwa lub szyby w kaskach kierowców Formuły 1. Bez wątpienia wykorzystanie poliwęglanu w tak ekstremalnych warunkach przemawia za jego wyjątkowymi właściwościami i szerokim spektrum zastosowania.

Nasza firma dostarcza poliwęglan do wielu zakładów produkcyjnych w postaci półfabrykatów takich jak płyty z poliwęglanu oraz wałki z poliwęglanu. Następnie ten transparentny materiał wykorzystywany jest do dalszej obróbki i produkcji wielu detali. Ostatnim realizowanym przez nas zleceniem była sprzedaż poliwęglanu do produkcji zadaszeń nad wejścia budynków.

Charakterystyka zamówienia na zadaszenie z poliwęglanu

  • Materiał – poliwęglan
  • Symbol – PC
  • Format - płyta
  • Wymiary – 50 cm x 100 cm
  • Grubość – 10 mm
  • Ilość – 50 sztuk
  • Temperatura stosowania - od –60°C do +120°C

Realizacja zamówienia i dostawa

Zamówienie na poliwęglanowe zadaszenia nad wejścia do budynków w ilości 50 sztuk przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Nasz klient to duża firma z województwa mazowieckiego. W związku z prowadzoną przez nas sprzedażą internetową naszych produktów, gotowe zamówienie wysłaliśmy na wskazany przez klienta adres we wcześniej ustalonym terminie. Klient zadowolony, my również cieszymy się ze współpracy.

Pragniemy jednocześnie podkreślić, że jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia w każde miejsce w Polsce w sposób bezpieczny, z zachowaniem najwyższych środków ostrożności, dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi.