PŁYTY POLIAMIDOWE - płyty PA6

Nasza firma od blisko 25 lat oferuje najwyższej jakości płyty poliamidowe z poliamidu naturalnego oraz poliamidów modyfikowanych. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która pomoże dobrać odpowiednie tworzywa oraz szybko przygotuje stosowną ofertę.

Bardzo dobrze zaopatrzony magazyn oraz profesjonalne piły do tworzyw sztucznych sprawiają, że w stosunkowo krótkim czasie jesteśmy w stanie dociąć płyty PA6 na formatki wymagane przez klienta.

Oferujemy Państwu również formatki poliamidowe, czyli płyty poliamidowe docięte na wymiar podany przez klienta. Dzięki temu nie ma konieczności zakupu pełnych płyt i konfekcjonowania ewentualnych resztek. Formatki wyceniamy indywidualnie pod numerem telefonu +48 509 491 716.

płyty poliamid pa6 płyta poliamidowa

Oferujemy płyty poliamidowe:

 • białe (poliamid PA 6 naturalny wytłaczany)
 • kość słoniowa (poliamid PA 6 naturalny odlewany)
 • czarne (poliamid PA 6 + MoS2 - poliamid z dwusiarczkiem molibdenu)
 • zielone, żółte, niebieskie (poliamid ze substancją smarującą)
 • czerwone (poliamid odporny na wysokie temperatury)

Płyty poliamidowe odlewane i wytłaczane posiadamy w bardzo szerokim zakresie grubości - od 0,5 mm do 100 mm.

płyty pa6 płyty poliamidowe płyty poliamid

Wszystkie płyty poliamidowe naturalne oraz z poliamidów modyfikowanych docinamy na wymiar klienta.

Dzięki nowoczesnym piłom sterowanym numerycznie, gwarantujemy najwyższą w Polsce precyzję cięcia.

Wszystkie tworzywa sprowadzamy od zaufanych dostawców. Płyty PA6 (płyty poliamidowe) sprowadzamy z zaufanej fabryki znajdującej się w Niemczech. Dzięki temu oferowane płyty z poliamidu są najwyższej jakości i zapewniają odpowiednie właściwości wytrzymałościowe podczas pracy. Oferowane płyty poliamidowe są bardzo szeroko wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu oraz w rolnictwie.

Płyty poliamidowe są bardzo chętnie wykorzystywane przez zakłady zajmujące się obróbką skrawaniem tworzyw sztucznych. Nadają się bowiem do produkcji licznych detali i elementów gotowych, wykorzystywanych w maszynach oraz urządzeniach. Poliamid jest bardzo łatwy w obróbce, dzięki czemu oferowane płyty z poliamidu i formatki z poliamidu są kupowane nie tylko przez duże firmy, ale również mniejsze, które nie posiadają nowoczesnych i profesjonalnych centrów obróbczych.

Należy jednak pamiętać, że płyty poliamidowe posiadają stosunkowo wysoką absorpcję wody i w związku z tym nie mogą pracować w zawilgoconym środowisku, ponieważ tracą stabilność wymiarową. Do pracy w wilgotnym środowisku zdecydowanie bardziej polecamy płyty z poliacetalu, płyty z polietylenu oraz płyty z teflonu.

Płyty poliamidowe - formaty standardowe i wagi:

Płyty poliamid PA6:

 • doskonała obrabialność,
 • dobre właściwości ślizgowe,
 • cicha praca,
 • niskie tarcie,
 • dobra stabilność wymiarowa,
 • wysoka absorpcja wody (w przypadku wilgotnego środowiska pracy, oferujemy płyty z poliacetalu POM C lub POM H).
Inne nazwy poliamidu PA6 obowiązujące w Polsce i Europie - płyty boramid, płyty tarnamid, płyty ertalon, płyty tecamid, płyty tecast, płyty nylon.

Więcej informacji:

biuro@poliamid24.pl

+48 509 491 716

+48 690 678 005