Obróbka poliacetalu POM oraz gotowe detale z poliacetalu nie są popularne w takim stopniu jak obróbka i detale z poliamidu, ale również często poszukiwane przez konstruktorów i technologów. W związku z tym, nasza firma oferuje profesjonalną obróbkę CNC poliacetalu oraz gotowe detale z POM, ertacetalu i tecaformu.

Nasza firma od wielu lat zajmuje się tworzywami konstrukcyjnymi (poliamid, poliacetal, teflon, pet, pp, itp.) oraz tworzywami wysokosprawnymi (np. peek, pei, pai). Oferujemy nie tylko najwyższej jakości półwyroby z tworzyw, ale również gotowe detale. Choć najczęściej klienci pytają o pełne wałki z poliacetelu (kliknij), płyty z poliacetalu (kliknij) lub tuleje z poliacetalu, to duża część zapytań dotyczy gotowych detali.

Posiadamy bardzo nowoczesny park maszynowy, dzięki czemu gotowe detale z poliacetalu są wysoce precyzyjne. Sam poliacetal jako tworzywo, gwarantuje wysoką precyzje obróbki, a w połączeniu z dobrymi maszynami, detale są na prawdę bardzo precyzyjne. Z poliacetalu bardzo często wykonujemy liczne tulejki, ślizgi, korpusy urządzeń elektronicznych, detale do maszyn laboratoryjnych, mieszalniki spożywcze, wysoce precyzyjne części wykorzystywane w przemyśle elektronicznym, itp.

 obrobka pom poliacetal tecaform ertacetal

Oferujemy również precyzyjne formatki z poliacetalu. Formatki są to małe, średnie oraz duże arkusze płyt POM dociętych na wymiar klienta. Posiadamy bardzo nowoczesną piłę numeryczną sprzężoną z komputerem i stanami magazynowymi, pozwalającą na najbardziej ekonomiczne rozplanowanie cięcia. Piła pozwala na bardzo precyzyjne cięcie płyt na mniejsze arkusze z poliacetalu. Precyzja cięcia i tym samy tolerancja wymiarowa w przypadku POM, wynosi ok. +/- 0,1 mm. Zważając na konkurencję, jest to bardzo dobry wynik.

Obróbka poliacetalu w naszej firmie, obejmuje jej najbardziej popularne formy, tj. frezowanie, wiercenie, cięcie, planowanie, rozwiercanie, itp. Przykładowo - metodą rozwiercania jesteśmy w stanie wykonać bardzo precyzyjne tulejki, a metodą planowania wykonać formatki o pożądanej przez klienta grubości, np. z płyty o grubości 10 mm uzyskać płytę o grubości 9,4 mm.

Dlaczego warto zaufać naszej firmie ? Przede wszystkim ze względu na wieloletnie doświadczenie i jakość oferowanych towarów. Korzystamy tylko i wyłącznie z poliacetalu wyprodukowanego w Niemczech. Dzięki temu POM jest najwyższej jakości - ,,ekstraklasa wśród tworzyw konstrukcyjnych". W przypadku detali gotowych z poliacetalu i obróbki poliacetalu, oferujemy stosunkowo krótkie terminy realizacji oraz wysoką precyzję wykonania. Jeżeli zastanawiacie się Państwo, czy poliacetal będzie odpowiednim tworzywem - zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 16:30. Dział obsługi klienta - 509 491 716 / 690 678 005 / biuro@poliamid24.pl.

obrabianie tworzyw konstrukcyjnych

obróbka poliacetalu pom gotowe detale

obróbka i detale gotowe tecaform

obróbka i detale gotowe ertacetal